Xtreme Pro Wrestling! New Era is Coming! #1

Zapisz się! Menadżer zawodnika w pro-wrestlingu czeka na Ciebie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-09-19 13:39:02

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.71

#6 - Brock Lesnar vs. Bray Wyatt

Sędzia: Kaczy

Piszący: Wiater i Qevin

Wymagania: Wejścia swoich zawodników

Czas: 24h

W przypadku nienapisania..: Heyman wyjdzie na ring i ogłosi, że Lesnara nie ma w budynku.. Przez co walka się nie odbędzie. (ale raczej wejdę, więc nie będzie to potrzebne)

Offline

#2 2016-09-19 13:49:43

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.71

Odp: #6 - Brock Lesnar vs. Bray Wyatt

tumblr_nufbmnXrI11tivkh4o2_500.png
tumblr_nufbmnXrI11tivkh4o1_500.png

Offline

#3 2016-09-20 20:11:00

Kaczy
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 19
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: #6 - Brock Lesnar vs. Bray Wyatt

Piszący: Wiater

Wymagania: Booking na 500-600 słów, możesz całkowicie zdominować rywala, jak to ma w zwyczaju Brock Lesnar

Czas: 24H

Offline

#4 2016-09-20 20:26:26

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.71

Odp: #6 - Brock Lesnar vs. Bray Wyatt

Od razu, gdy wchodziłem u boku Lesnara do ringu, wiedziałem, że to on dzisiaj będzie dominował, czułem to w kościach, że jego przeciwnik będzie żałował pojawienia się w arenie... Gniew bestii wisi w powietrzu, wtedy, kiedy niby "The New Face of Fear" pojawił się w ringu, od razu wiedziałem, że to nie będzie dla niego dobry występ, a następne noce będzie spędzał w strachu, przed kolejnym spotkaniem z Bestią! Kiedy tylko sędzia zabił w GONG, Brock ruszył na swojego przeciwnika z Ground 'n' Pound, które powaliło Wyatta na deski, a po tym mój klient bezlitośnie okładał go pięściami po twarzy.. Po takiej parusekundowej serii ciosów, The Beast postanowił odpuścić i zejść z przeciwnika, aby jeszcze bardziej się na nim wyżyć.. Pomógł mu wstać i wykonał Short-Arm Lariat! Za tą samą rękę, którą przy ów ruchu trzymała Bestia swą dzisiejszą ofiarę, podniósł ją i wykonał... Pumphandle Slam! Wyatt nie miał wraz z tamtym momentem szans na udany początek tego starcia, ale.. Czy Wy się dziwicie? Brock Lesnar jest, był i będzie najlepszy w tym ringu, najlepszy w tym biznesie i najlepszy na tej planecie! The Eater of Worlds już wiedział, że lepiej z tego ringu wybiec, niż walczyć oko w oko z Bestią, jednak mój klient mu na to nie pozwalał... Chwycił go "za portki", przez co nie mógł nawet pobiec, aby utrzymać jakikolwiek dystans z bestią.. Wymierzył mu German Suplex! Oho! Zaczęło się, publika chantowała "Suplex City!", aż korciło mnie, aby dodać do tego "Bitch!", ale się powstrzymałem, gdyż chciałem się dobrze zaprezentować w pierwszym występie i nikomu nie zajść za skórę, nawet zarządowi.. Lesnar bardzo pewnie, patrząc się na mnie, kiwnął głową, oznaczało to, że ma to starcie pod pełną kontrolą, na co ja potwierdziłem skinieniem, że jestem z niego bardzo dumny... Czego efektem były widoczne i słyszące dla wszystkich brawa.. Byłem zdziwiony, gdy fani zgromadzeni na arenie Starrcade dołączyli do mnie i zaczęli skandować "Lesnar! Lesnar! Lesnar!" Gdy The Beast zaczął podnosić swoją dzisiejszą zwierzynę, ona zaczęła się wyrywać z szponów Lesnara... Odbił się od lin i... Wykonał Clothesline! Może i ruszył Brocka, który aż odbił się od lin, jednak odbijając się od nich zdołał wyprowadzić oszołamiający Big Boot, który spełnił swe zadanie... Bray jednak nie padł na matę, ale padł, kiedy The Conquerer ostatecznie położył go Fallaway Slamem! Wyatt wciąż trzymając się za plecy postanawiał wstawać i się nie poddawać, kiedy to Lesnar chwycił go swoimi dłońmi, odzianymi w rękawice za głowę i wbijał w nią swoje kolana, to musiało naprawdę boleć i szczerze? Nigdy nie chciałbym tak wkurzyć Lesnara, tylko dlatego, by nie przekładał swoich treningów z worka treningowego, na mnie.. Kombinacja ta, zakończyła się Overhead Belly-to-Belly Suplexem! Huk uderzenia rozniósł się po całej hali, a audytorium cały czas dawało znaki życia, przez dopingowanie Bestii.. Młodsza część odbiorców, przypominała mi bardzo każdego rywala mojego klient... Przerażony, niektórym rodzice zasłaniają oczy gdy Lesnar jest w akcji... Niektórym ludzie zasłaniają dzieciom uszy, aby nie słyszały, co Lesnar zapowiada.. A jedyną zapowiedzią, która wtedy była aktualna, była prognoza pogody na... Sztorm! Lesnar wyniósł swojego przeciwnika na barki i... wykonał F5! F5! F5! Przypięcie delikwenta było zwykła formalnością... Gdy sędzia doliczył do trzech, klepiąc w matę, zamiast niego, to ja uniosłem rękę Bestii! To ja jestem jego towarzyszem tutaj! To dopiero początek tego.. Co w XPW zademonstruje "The Beast"... Brock..... Lesnar!

raw

Słów : 551/600

*** - pisałem z pierwszej osoby, jako Paul Heyman (dla jasności)

Offline

#5 2016-09-20 20:28:39

Kaczy
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 19
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: #6 - Brock Lesnar vs. Bray Wyatt

zatwierdzam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cs-blackshadow - pasjonaci - donfreshrppl - niepoczytalni - databasedtu