Xtreme Pro Wrestling! New Era is Coming! #1

Zapisz się! Menadżer zawodnika w pro-wrestlingu czeka na Ciebie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-09-19 13:23:22

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.71

#1 - Segment otwierający galę - Finn Balor

Piszący: Igamer

Wymagania: Wypowiadasz się jako mistrz... Szczerze? To omów co chcesz, PPV, Rollinsa, ostatnią walkę.. Decyzja należy do Ciebie.. Daję Ci wolną rękę, czuj się wyróżniony..

Czas: 48h

W przypadku nienapisania: Gdy Balor od razu wejdzie do ringu i będzie chciał coś powiedzieć, zostanie brutalnie zaatakowany, z ryzykiem kontuzji.

Offline

#2 2016-09-19 16:19:04

Igamer
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 25
Windows 8.1Firefox 48.0

Odp: #1 - Segment otwierający galę - Finn Balor

Witamy na pierwszym Starrcade po wywołaniu mistrza XPW International! Jest nim oczywiście Finn Balor który trzyma w ręku mikrofon, a w pasie założony XPW International Title! Posłuchajmy naszego mistrza

Słychać Chanty "You Deserve It!"

Finn Balor: Tak tak... wiem że zasłużyłem. Nie musicie mi przypominać. Przybyłem tutaj, aby zaprezentować wam że moge podbić co tylko chce.
Pokazałem to w walce z Jayem Lethalem którego rozgromiłem stając się pretendentem do tego tytułu. To samo zrobiłem już na pierwszym Starrcade gdzie pokonałem Rolinsa w walce o ten właśnie jedyny, i najważniejszy w federacji pas International. Zgadnijcie co zamierzam zrobić dzisiaj? Dokładnie to. W trzecim już pod rząd pojedynku w Main Evencie gali pokaże że jestem niepokonany i zasługuje na to mistrzostwo. Samoa Joe? Może i jest większy gabarytowo, ale Bischoff nie żartuj sobie. Wiem że całujesz mi dupe bylebym nie odszedł bo jestem taki ważny, ale nie musisz mi dawać takich słabych ludzi do pokonania. Co on w życiu osiągnął? Zawalczył raz czy dwa? No cóz, po tej walce już więcej do ringu nie wkroczy. A co Potem zapytacie? potem będzie PPV Cashing in i moja pierwsza obrona pasa. Nie wiem kto to będzie, ale zostanie on pokonany jak cała reszta. Czy jest coś więcej o czym moge rozmawiać? Nie ma.... Żegnam się z wami, do zobaczenia w walce którą wygram...

Offline

#3 2016-09-19 18:01:55

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.71

Odp: #1 - Segment otwierający galę - Finn Balor

Przyjmuję i cieszy mnie szybki import [sred])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cebulaki - progame - donfreshrppl - databasedtu - innypunktwidzenia