Xtreme Pro Wrestling! New Era is Coming! #1

Zapisz się! Menadżer zawodnika w pro-wrestlingu czeka na Ciebie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-09-08 19:10:30

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.71

#4 - Wywiad Samoa Joe

Piszący: Ziomeczek

Wskazówki: Panem od wywiadów jest Joey Styles.. Według swojego charakteru (a właściwie charakteru zawodnika) wypowiedz się na temat swojego dzisiejszego przeciwnika... Zagrzej atmosferę przed Waszą walką...

Czas: 48h

Offline

#2 2016-09-08 19:27:15

Ziomeczek
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-04
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 51.6.2704.63

Odp: #4 - Wywiad Samoa Joe

Joey Styles: Panie i Panowie powitajcie mojego gościa. To Samoa Joe ( pop od fanów ) Joe dzisiaj zmierzysz się Bad News Barretem. Co sądzisz o swoim dzisiejszym rywalu?

Samoa Joe: Mówisz o tym gościu od złych wieści? A co mam o nim sądzić? Niedawno podczas House Show miał stoczyć walkę z Jayem Whitem. Wydawało się, że będzie to droga w jedną stronę do zwycięstwa BNB i do squasha. Tak się jednak nie stało. Ten kretyn wolał opuścić walkę kpiąc sobie z przeciwnika i z fanów. Tak nie powinien robić zawodnik Xtreme Pro Wrestling.

Joey Styles: Sądzisz, że w dzisiaj może zdarzyć się to samo?

Samoa Joe: To bardzo prawdopodobne. Trochę go rozumiem. Mało kto chciałby wejść ze mną do ringu, lecz jeśli to zrobi kolejny raz zepsuje show i udowodni jakim jest tchórzem. Uważa, że jest nie wiadomo kim. Jeszcze dziś pokaże mu gdzie jego miejsce w szeregu. Barrett obawiam się, że mam dla ciebie złe wieści. The Samoan Submission Machine ma ochotę skopać twoje cztery litery. Innymi słowy. Jeśli chcesz wyjść z tego cało. Radzę ci nie pojawiać się dzisiaj w arenie. To dopiero pierwsza tygodniówka a ja się dopiero rozkręcam...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
allland - ylek - highschool - ewymiana - hero