Xtreme Pro Wrestling! New Era is Coming! #1

Zapisz się! Menadżer zawodnika w pro-wrestlingu czeka na Ciebie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2016-09-04 13:28:51

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.48

#3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

4241_Samoa_Joe.jpgvs. Tye_Dillinger_2_cut_by_Danger_Liam.jpg

Piszący: Ziomeczek i Hardys

Wymagania: Wejścia swoich zawodników... Ziomeczek - Joe , Hardys - Tye

Czas: 24h - Wejścia to chyba nie jest aż taka trudna sprawka, czyż nie?

Offline

#2 2016-09-04 15:03:02

hardy12
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-04
Liczba postów: 10
Windows VistaOpera 35.0.2066.82

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

https://youtu.be/bSD3BRDnWi4


1....2....3....4....5.....6....7....8....9...''10 Perfect Ten'' nowa gwiazda pojawia się na Xtreme Pro Wrestling. Blask fleszy pokazuje na nową gwiazdeczkę tego biznesu. Tye na stege zaczyna swój charakterystyczny taunt ''Ten''. Fani dobrze zaeragowali na zawodnika, co wyjmują właśnie karteczki z wizerunkiem perfekcyjnej dziesiątki. Dillinger jest bardzo nabuzowany i żywiołowo nastawiony do dzisiejszego pojedynku. Na aprone wychodzi typowymi kocimi ruchami. Spojrzał jeszcze na publiczność, która go tylko nakręca chantując ''Ten...Ten...Ten''!!! Wchodzi do ringu, co aż z tego szaleństwa oszalał. Czy to się okaże skuteczne w dzisiejszym pojedynku zobaczymy. Tye Dillinger niesamowicie nakręcony w ringu  tauntuje i wariuje krzycząc ''Ten.... Ten....Ten''!!!  W kwadratowym pierścieniu nagle  zapada ciemność reflketory są skierowane tylko na jedną osobę. Widać, że lubi być w świetle reflektorów. Nie spiesząc się Tye wyjmuje karteczkę ''Perfection Ten'' wznosi ją do góry, a fani go niesamowicie cheerują. Dumnie prezentuje szczęśliwą dziesiątkę. Chowa ją gdzieś w ochraniacz i oczekuje na swojego dzisiejszego opponenta.

Entrance%2B1.gif

Entrance%2B2.gif

Entrance%2B3.gif

Entrance%2B4.gif

Offline

#3 2016-09-04 21:28:52

Ziomeczek
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-04
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 51.6.2704.63

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Wracamy na Xtreme Pro Wrestling! Słyszymy Theme Song " Destroyer " a to oznacza jedno. W drodze na ring Samoa Joe! Ten pojawia się już na rampie. Spogląda jeszcze na całą arenę. Jest to w końcu jego pierwszy występ tutaj. Fani ciepło go przyjęli. Ten przybija z nimi piątki po czym zatrzymuje się i spogląda na swojego dzisiejszego rywala. Po chwili wbija do kwadratowego pierścienia i zdejmuje z głowy ręcznik. Wchodzi na narożnik i pokazuje, że jestem zdeterminowany bu dużo osiągnąć w tej organizacji. Czy to wystarczy na Pana z numerem 10? To się jeszcze okaże.

Offline

#4 2016-09-04 21:44:33

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Można już zabić w GONG! Zawodnicy znajdują się w swoich narożnikach..

Piszący: Hardys i Ziomeczek (Tye i Joe)

Wskazówki: 100-150 słów, kto lepiej opisze początek walki, będzie atakował dalej i przejmie inicjatywę.. Pamiętajcie o gimmickach, szerokich move-setach swych postaci i o limicie słów, gdyż to bardzo ważne! Powodzenia panowie! Joe vs. Dillinger czas zacząć!

Czas: Dam Wam 24h, macie czas do jutrzejszego wieczoru, na początki tej walki..

Trójca oceniająca posty: Wiater, Igamer, Kaczy

Offline

#5 2016-09-04 22:12:56

hardy12
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-04
Liczba postów: 10
Windows VistaOpera 35.0.2066.82

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Jestem już w ringu  House Show, które na mnie robi duże wrażenie. Publiczność zgromadzona pobudza mnie chantami ''Ten''. Ale dzisiaj nie będę miał prostego rywala, no na przeciw mnie stoi duże zagrożenie w postaci The Samoan Submission Machine  Joe.  Jednak wiem, że mój czas teraz nadszedł... czas walki. Joe potężny rusza na mnie jako pierwszy. Wykorzystuje swoje warunki fizyczne  i zapina mi Wristlock. Jednak znajduje na to sposób i próbuje z nie wygodnej sytuacji wyjść. Joe to jest potężny zawodnik i odczuwam to w kościach. Robię efektowną gwiazdę i sprowokowałem swojego opponenta tauntując ''Ten''. Samoa Joe momentalnie na mnie ruszył z dużym gniewem unikam Clothesline odwraca się i udaje mi się zaskoczyć Snapmare'm. The Samoan Submission Machine wychodzi z ringu i widać, po jego minie że nie idzie po jego myśli. Jednak mnie nie interesują zmartwienia mojego opponenta odbijam się od lin i aplikuje na stojącym olbrzymie Suicide Dive.

Offline

#6 2016-09-05 13:33:47

Ziomeczek
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-04
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 51.6.2704.63

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Pora rozpocząć pojedynek. Zawodnicy rozpoczęli od klasycznego klinczu. Wygrywa w nim jak się można było spodziewać silniejszy Joe i to on przepchnął do narożnika Tya. Sędzia powstrzymuje Joe a to wykorzystał Dillinger, który wykonał mocnego Puncha na twarz przeciwnika a po tym pokazuje mu na palcach 10! Nie spodobało się to Joe, który wykonuje mocny czop w klatkę piersiową Tya. Irish Whip i Back Bary Drop! Widać, że Mr.Ten bardzo to odczuł. Joe podnosi rywala, choć ten odpowiada i Jowebreaker. Joe nachylił się co pozwoliło Tyowi wykonać DDT! Próba przypięcia, ale nawet nie do 1. Joe powoli się podnosi a Tye odbija się od lin i mamy Knee Lift! Joe na macie a Tye z kolejnym atakiem. Tym razem to Knee Drop! Pin 1... ale szybki Kick Out.

Offline

#7 2016-09-05 14:21:47

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Kto?: Hardy12

Powód: Hmm... No więc tak, wybór dla mnie jest prosty, dylematu jako takiego, jak przy jednej z poprzednich walk nie miałem, gdyż... Ziomeczek w ogóle nie pokazał gimmicku Samoańczyka, który przecież można pokazać poprzez sam gniew, samą gniewność (?)... Nawet Hardys w swoim poście bardziej zaznaczył gimmick opponenta, a właściwie technikę, czyli wyjście z ringu.. Choć ten Suicide Dive, kiedy Joe stoi nienaruszony? Troszkę naciągane, ale dalej według mnie powinien atakować Hardy12. Czekam na resztę komisji.

Offline

#8 2016-09-05 14:58:10

Igamer
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 25
Windows 8.1Firefox 48.0

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

No witam. To ja tu jestem wielką trójcą tak? Spoko.

Kto?: Ziomeczek

Powód: Dla mnie jest do proste. Pomimo że hardy lepiej ujął te "gimmicki" I akcje też jakieś takie troszeczke lepiej rozpisane, jednak styl pisania jest okropny. Nie umiem/lubie czytać takiego czegoś z 3 osoby. Przykro mi Hardy, ale mój głos idzie do ziomeczka [sred])

~! Hardy pisał w pierwszej osobie [dblpt]P ~ Wiater

Offline

#9 2016-09-05 19:21:41

Kaczy
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 19
Windows VistaChrome 49.0.2623.112

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Kto: Ziomeczek

Powód: To proste, ja jestem osobą, która lubi jak zawodnik nie wychodzi ze swojego gimmicku co idealnie akurat ujął Hardy, jednak głównie to jestem zwolennikiem szybkiego Tempa jeśli chodzi o walki to sobie właśnie najbardziej cenie w walkach, bo jak walka nie ma tempa i skupia się głównie na psychologii to jest dla mnie niezbyt interesująca, więc początek walki dla mnie lepiej napisał Ziomeczek, bo u niego mimo że Samoa nie pokazał zbytnio swojego gimmicku to Tye Dillinger go pokazał, a sama walka jak na początek to miała niezłe tempo, dlatego mój głos leci na Ziomeczka

Offline

#10 2016-09-05 19:25:31

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Piszący: Ziomeczek (1:0 w Kto Lepiej)

Wskazówki: Atakuj dalej, możesz wyjść z przeciwnikiem poza ring, ale nie przesadzaj bo np. niektórzy chcieli tu używać stołu komentatorskiego, tylko... Gdzie na House Show masz stoły? No ja też nie wiem... xD Pisz dalej, Samoańska maszyno do dźwigni.

Czas: 24h

Offline

#11 2016-09-05 19:54:12

Ziomeczek
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-04
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 51.6.2704.63

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Tye podnosi swojego oponenta i wykonuje Hangman's Neckbreaker! Mr.Ten wstaje z sprężynki. Czeka aż jego rywal się podniesie a gdy już to zrobił to Dillinger odbija się od lin i będzie Thess Pres, ale to kontra na potężny Lariat! Teraz to Joe jest pełen energii i Body Slam! Samoańczyk odbija się od lin i Running Senton! Joe nie patyczkuje się i przechodzi do Single Leg Crab! W końcu to Samoan Submission Machine. Tye cierpi, ale powoli dociera do lin i chwyta się dolnej liny! Tye wyturlał się z ring. Joe nie będzie czekać, lecz Tye ruszył z Superkickiem! Joe jednak uniknął tego i wykonał German Suplex! Joe jeszcze wbija w metalowy słup przeciwnika. Walka wraca do kwadratowego pierścienia. Tam Tye już się podniósł, jednakże otrzymał Yakuza Kick! Joe przypina 1... 2... ale Kick Out. Walka będzie kontynuowana.

Offline

#12 2016-09-05 19:55:45

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Piszący: Ziomeczek

Wskazówki: Na razie nie mam nic do dodania, atakuj dalej!

Czas: 24h

Offline

#13 2016-09-05 20:10:00

Ziomeczek
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-04
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 51.6.2704.63

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Tye Dillinger ma na chwilę dość i znajduje się w narożniku. Joe uderza butem kilka razy o matę nakręcając fanów. Ruszył, ale nadział się na kolano! Teraz to Tye zaczyna biec i Thess Pres! Tye zbombardował serią ciosów przeciwnika. Samoa Joe w pozycji siedzącej a Tye wykonuje Running Neck Twist! Pin 1... 2... ale nie do 3! Wciąż za mało. Dillinger pokazuje wrogowi, że jego akcje były tylko za 5 punktów. Teraz wchodzi na narożnik, ale zbyt długo się zbierał i Rondhuse Kick! Dillinger spadł z narożnika. Specjalista od dzwigni podnosi Tya i wykonuje Biel! Dillinger wylądował w drugim końcu ringu. Co tym szykuje Joe? To Body Avalanche! A zaraz po nim Mid Kick oraz Sit Out Powerbomb! 1... 2... ale Kick Out! Joe trochę zaskoczony. Samoańczyk pomaga rywalowi wstać, ale ten odpowiada solidnym łokciem oraz Inverted Backbreaker! Tye wraca do gry.

Offline

#14 2016-09-05 20:14:30

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Piszący: Hardy12, Ziomeczek

Wskazówki: Macie drugie Kto Lepiej w tym pojedynku... Prawie decydujący moment tej walki, także nie zawalcie tego... Inverted Backbreaker! Czy Tye zaatakuje dalej?! Czy może Joe jakoś wyrwie się ze szponów wroga? (200-300 słów + Wykonajcie Signature Move)

Czas: 24h.

Offline

#15 2016-09-06 09:27:37

hardy12
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-04
Liczba postów: 10
Windows VistaOpera 35.0.2066.82

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Uff... co za walka  Tye przechodzi do przypięcia 1....2......Kick-Out. Nic z tego Samoańczyk nie składa broni. Dillinger podnosi Samoańczyka dosyć lekceważąco i niestety musiał zapłacić to swoją nie uwagą w postaci łamacz szczęk.  The Perfect 10 złapał się za głowę natomiast Joe nie ma litości na swojego przeciwnika Atomic Drop i dodaje od siebie efektowne Pelé Kick!!! Tye ogłuszony kładzie się na macie 1...2.....Kick-Out!  Perfekcyjna dziesiątka jest dalej w grze. Dillinger jest w narożniku, co widać po nim że zaczyna oddychać rękawami. Z trudem łapie oddech, jednak The Samoan Submission Machine nie ma litości dla przeciwnika. Podchodzi do swojego przeciwnika i wynosi go na narożnik. Robi to dosyć pewnie. Joe wchodzi na drugą linę i chce wykonać Superplex??? Kończy się to dużym nie powodzeniem, no Tye broni się łokciami jak może. Słabszemu zawodnikowi udało się wydostać z dosyć niewygodnej sytuacji. Joe spada z narożnika, a Tye skacze i mamy Crossbody??? też nie Joe łapie przeciwnika w locie i kontruje to na Half Nelson Suplex 1....2......Kick-Out. Ile ten pojedynek jeszcze potrwa widać po twarzy Samoańczyka, że zaczyna się denerwować i pokazuje, że by szybciej liczył arbiter. Tye jest, przy narożniku Joe biegnie Corner Hip Attack +  Enziguiri Kick! 1...2.....Kick-Out!!! Samoańczyk podnosi swojego opponenta i aplikuje mu mocne  Headbutt'y w głowę. Joe chce jeszcze dodać od siebie Inverted STO???? łokcie idą w ruch i to The Samoan Submission Machine nadziewa się na Inverted STO!!!! Tye Dillinger idzie teraz do swojego narożnika i sygnalizuje Perfect Kick???? unika opponent odwraca się Samoańczyk  nadziewa się na Hangman's Neckbreaker.

Offline

#16 2016-09-06 15:57:28

Ziomeczek
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-04
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 51.6.2704.63

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Bardzo dobra walka w wykonaniu tych dwóch wrestlerów. Tye podnosi rywala. Irish Whip ale skontrowany i Reverse Elbow! Tye szybko wstaje, ale inkasuje Overhead Belly to Belly Suplex! Fani coraz bardziej zadowoleni tym pojedynkiem. Tye ponownie się podnosi. Nie widzi co go czeka. To CSS Enziguri Combo! Pinfall 1... 2... ale Kick Out! Walka trwa w najlepsze. Obaj już zmęczeni, ale ktoś to musi wygrać. Obaj na nogach a Joe już ustawia Tya w narożniku i próba Muscle Bustera, lecz Tye wykonuje kilka uderzeń po czym wyprowadza Tornado DDT! Joe leży na macie a Pefrect Ten wszedł na szczyt i wykonuje Frog Splash! Przypięcie 1.... 2... lecz Kick Out! Tye nie jest zadowolony. Mr.10 teraz przechodzi do Submissionu, którym jest Sharpshooter! Czy to koniec? Joe nie poddaje się. Liny są dosyć blisko i... udało mu się! Sędzia wylicza Tya bowiem ten nie puszcza dzwigni, ale przy 3 odpuścił. Joe na krawędzi ringu. Tye rusza z jakimś atakiem, ale wejście barkiem powstrzymuje go i Joe jeszcze przerzuca przez siebie go i ten wypadł poza ring! Joe chcę wrzucić rywala do ringu, ale ten odpowiada i pcha Samoańczyka w schodki! Sam szybko wbiegł do ringu i mamy Diving Plancha! Można by powiedzieć akcja za 10 pkt. Sędzia zaczyna wyliczać zawodników. Tye podnosi przeciwnika, ale Joe się wkurzył i wyprowadza Suplex na krawędz ringu! Przenosimy się do ringu a tam Joe ustawia Tya w narożniku. Biegnie i Foot Wash!

Offline

#17 2016-09-06 18:54:34

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Kto?: Ziomeczek

Powód: Hardy, za dużo wykrzykników i znaków zapytania w Twym poście, który swoją drogą jest całkiem przyzwoity, ale bardziej urzekł mnie w tej fazie Samoa Joe.. Akcja za 10 punktów jako Diving Plancha? No w sumie, dla kogoś takiego jak Joe, to tak..

Offline

#18 2016-09-06 19:16:28

Igamer
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 25
Windows 8.1Firefox 48.0

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Werdykt: Ziomeczek
Powód: To samo co wiater, wszystko przez Wykrzykniki, ja już przez własnie to zaprzestałe ich używania. Co do Ziomeczka, wiedz że wybieram ciebie ponieważ, mozę i nie napisałeś najlepiej, ale stylistycznie jest better.

Offline

#19 2016-09-06 19:31:23

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Piszący: Ziomeczek

Wymagania: Atakujesz dalej, jest 2:0 w Kto Lepiej, także pojedynek formalnie możesz zakończyć poprzez Finisher, czy też Submission Move, gdyż u Joey'a, jest taki jeden, bardzo fajny ruch hehe... Jedziesz Joe! Finish him!

Czas: 24h.

Offline

#20 2016-09-06 20:02:08

Ziomeczek
Użytkownik
Dołączył: 2016-09-04
Liczba postów: 16
Windows 7Chrome 51.6.2704.63

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Samoa Joe chwyta Tya i Knife Edge Chop! Tye to bardzo odczuł a teraz Samoańska Maszyna zaczyna swoje Multi Strike Combo! Tye zasłania się jak może. Sędzia zmuszony jest powstrzymać Joe a to wykorzystuje jego rywal i Dropkick! Joe zaskoczony a teraz odbicie od lin, ale kontra i Scoop Powerslam! Tye wstaje a Joe przechodzi do Coquina Clutch! Robi się gróżnie, ale Tye wydostaje się i mamy Roll-Up! 1... 2... w ostatniej chwili Joe poderwał barki a teraz Superkick! Joe pada na matę. Pin 1... 2... ale NIE 3! Tye załamany. Fani także myśleli, że to już koniec i odliczali z sędzią. Tye krąży wokół ringu a po chwili zdejmuje ochraniacz z kolana. Wiemy co się szykuje. Wyniesienie i... kontra Joe wydostaje się i przejscie od razu do Coquina Clutch! Submission zapięty! Tye próbuje się wydostać, ale nie udaje mu się to. Liny są daleko. Joe nie puszcza i Tye nie daje rady nie ma wyjścia i poddaje się! Samoa Joe pokonuje Tya Dillingera na House Show! Niby tylko House Show, ale walkę warto obejrzeć. Brawa dla obu zawodników.

Offline

#21 2016-09-06 20:35:55

Wiater
Administrator
Dołączył: 2016-09-03
Liczba postów: 146
Windows 7Opera 39.0.2256.48

Odp: #3 - Samoa Joe vs. Tye Dillinger

Gratulację, wygrywa Samoa Joe!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
callofduty-banancraft - lspdwszystkiedane - allland - deathforum - ewymiana